Dlaczego my?

dodatki_box_180Serwis internetowy www.dodatkiKQS.pl powstał z myślą o użytkownikach sklepów internetowych opartych o dystrybucję KQS oraz o osobach, firmach chcących rozpocząć sprzedaż poprzez internet.

Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie przy wdrażaniu i obsłudze e-sklepów, jesteśmy pewnym partnerem dostarczającym wysokiej jakości rozwiązania ułatwiające rozpoczęcie i prowadzenie sprzedaży.

W celu usprawnienia Państwa pracy wprowadziliśmy autorskie rozwiązania automatyzujące dotychczasowe czynności, wymianę informacji i zarządzanie ofertą w sklepie. Wychodzimy z założenia, że Państwo jako sprzedawca-użytkownik sklepu powinien się skupić na rozwoju własnego biznesu i obsługi klientów, a nie poświęcać swój cenny czas na czynności, które mogą wykonywać się same.

Dla nowicjuszy w e-handlu świadczymy usługi konsultacyjne, tworzymy i wdrażamy sklepy internetowe, pomagamy na starcie.

Promocja i wizerunek Państwa sklepu jest niezmiernie ważny – w naszym zespole są stale pracujący graficy i osoby odpowiedzialne za prowadzenie kampanii reklamowych, wizerunkowych. Świadczymy pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, przeprowadzenie kampanii ADWORDS, promocję w socjal mediach (Facebook, Twitter). Jako nieliczni oferujemy pozycjonowanie w google niemieckim oraz brytyjskim.

Pierwsi na rynku wprowadzamy usługi wsparcia technicznego dla sprzedawców w formie bezpłatnej oraz abonamentach rocznych. Zapewniamy także obsługę strony internetowej polegającą na aktualizacji systemów CMS, zabezpieczaniu stron www, wsparciu przy projektowaniu struktury witryny oraz przenoszeniu strony na inny serwer,

Staramy się poszerzać zakres świadczonych usług oraz wprowadzać nowe produkty zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami naszych klientów.

Mamy nadzieję, że zapoznają się Państwo bliżej z naszą ofertą >> i wstąpią do grona zadowolonych użytkowników – będzie nam niezmiernie miło.