Dlaczego my?

dodatki_box_180Serwis internetowy www.dodatkiKQS.pl powstał z myślą o użytkownikach sklepów internetowych opartych o dystrybucję KQS oraz o osobach, firmach chcących rozpocząć sprzedaż poprzez internet.

Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie przy wdrażaniu i obsłudze e-sklepów, jesteśmy pewnym partnerem dostarczającym wysokiej jakości rozwiązania ułatwiające rozpoczęcie i prowadzenie sprzedaży.

W celu usprawnienia Państwa pracy wprowadziliśmy autorskie rozwiązania automatyzujące dotychczasowe czynności, wymianę informacji i zarządzanie ofertą w sklepie. Wychodzimy z założenia, że Państwo jako sprzedawca-użytkownik sklepu powinien się skupić na rozwoju własnego biznesu i obsługi klientów, a nie poświęcać swój cenny czas na czynności, które mogą wykonywać się same.

Dla nowicjuszy w e-handlu świadczymy usługi konsultacyjne, tworzymy i wdrażamy sklepy internetowe, pomagamy na starcie.

Promocja i wizerunek Państwa sklepu jest niezmiernie ważny – w naszym zespole są stale pracujący graficy i osoby odpowiedzialne za prowadzenie kampanii reklamowych, wizerunkowych. Świadczymy pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, przeprowadzenie kampanii ADWORDS, promocję w socjal mediach (Facebook, Twitter). Jako nieliczni oferujemy pozycjonowanie w google niemieckim oraz brytyjskim.

Pierwsi na rynku wprowadzamy usługi wsparcia technicznego dla sprzedawców w formie bezpłatnej oraz abonamentach rocznych.

Staramy się poszerzać zakres świadczonych usług oraz wprowadzać nowe produkty zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami naszych klientów.

Mamy nadzieję, że zapoznają się Państwo bliżej z naszą ofertą >> i wstąpią do grona zadowolonych użytkowników – będzie nam niezmiernie miło.